Kredyt na auto - Alior Bank

Aior Bank oferuję Kredyt na poniższych warunkach:

Zapytanie jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące.

Informacje o Alior Banku:
Alior bank powstał w 2008 roku, jest stosunkowo nowym bankiem. Jednak o jego wiarygodności może świadczyć to, że należy do znanej Grupy Carlo Tassara, która uzyskała od Komisji Nadzoru Finansowego zezwolenie na utworzenie i póżniej na działalność banku. Jesienią 2009 roku Alior zawarł umowę kupna portfela pożyczek, kredytów ratalnych i kart kredytowych od banku HSBC co wzmocniło jego pozycję na rynku.
To ogólnopolski bank który, obsługuje wszystkie segmenty rynku, zarówno detalicznego jak i biznesowego. Alior Bank uzyskał rentowność operacyjną w 22. miesiącu działalności, czyli 7 miesięcy wcześniej niż zakładano pierwotnie. Alior bank zatrudnia doświadczonych(średnie doświadczenie w bankowości to 8 lat) pracowników, którzy pochodzą z wielu instytucji finansowych z polski i całego świata. Aktualnie bank zatrudnia ponad 3500 osób wykwalfikowanego personelu.
Alior Bank obsługuje już teraz ponad 900000 Klientów - w tym klientów biznesowych. Wartość depozytów przekroczyła już 13 miliardów złotych, a w tym samym czasie bank udzielił kredytów na łączną sumę prawie 10 miliardów złotych. Klienci Alior Banku są objęci gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Bank jest laureatem rankingu tygodnika "Newsweek" w kategori"Najlepszy bank detaliczny" oraz miesięcznika "Forbes"- "Najlepszy bank dla firm".


Copyright 2009-2011. Kredyt samochodowy by Sylwia Bartyzel & kredyt na auto by Qbass, info na samochód osobowy.